Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet Operatörlük Belgesi

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet Operatörlük Belgesi
24.01.2021
619

Diyarbakır‘da Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgenizi Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinası Ehliyeti veya Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi alan kişiler Teleskopik Sepetli Vinç kullanabilirler. Teleskopik Sepetli Vinç kullanabilmek için Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyeti, Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma Fotokopisi
 • Sabıka Kaydı
 • Sağlık Raporu
 • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.

Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler
Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinasını kullanabilmek için Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet Operatörlük Belgesi Teleskopik Sepetli Vinç kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Teleskopik Sepetli Vinç kullanamazlar.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve direksiyon sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet Operatörlük Belgesi Teleskopik Sepetli Vinç kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Teleskopik Sepetli Vinç kullanamazlar.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Belge Başvurusu Yap!

  Whatsapp
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?