Sondaj Ehliyet Operatörlük Belgesi

Sondaj Ehliyet Operatörlük Belgesi
24.01.2021
339

Diyarbakır‘da Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Sondaj İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Sondaj Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Sondaj Operatörlük Belgenizi Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Sondaj İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Sondaj İş Makinası Ehliyeti veya Sondaj İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Sondaj Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Sondaj Operatörlük Belgesi alan kişiler Sondaj kullanabilirler. Sondaj kullanabilmek için Sondaj Ehliyeti, Sondaj Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma Fotokopisi
 • Sabıka Kaydı
 • Sağlık Raporu
 • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.

Sondaj İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler
Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. Sondaj İş Makinasını kullanabilmek için Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

Sondaj Ehliyet Operatörlük Belgesi Sondaj kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Sondaj Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Sondaj kullanamazlar.

Sondaj Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

Sondaj Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

Sondaj Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve direksiyon sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

Sondaj Ehliyet Operatörlük Belgesi Sondaj kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Sondaj kullanamazlar.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Sondaj Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Sondaj Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

Sondaj Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

Sondaj Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

Sondaj Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Belge Başvurusu Yap!

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?