Kepçe (Ekskavatör) Ehliyet Operatörlük Belgesi

Kepçe (Ekskavatör) Ehliyet Operatörlük Belgesi
24.01.2021
313

Diyarbakır‘da Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Kepçe İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Kepçe Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Kepçe Operatörlük Belgenizi Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Kepçe İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Kepçe İş Makinası Ehliyeti veya Kepçe İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Kepçe Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Kepçe Operatörlük Belgesi alan kişiler Kepçe kullanabilirler. Kepçe kullanabilmek için Kepçe Ehliyeti, Kepçe Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma Fotokopisi
 • Sabıka Kaydı
 • Sağlık Raporu
 • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.

Kepçe İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler
Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. Kepçe İş Makinasını kullanabilmek için Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

Kepçe Ehliyet Operatörlük Belgesi Kepçe kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Kepçe Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Kepçe kullanamazlar.

Kepçe Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

Kepçe Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

Kepçe Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve direksiyon sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

Kepçe Ehliyet Operatörlük Belgesi Kepçe kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Kepçe kullanamazlar.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Kepçe Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kepçe Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

Kepçe Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

Kepçe Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Kepçe Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

Kepçe Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Belge Başvurusu Yap!

  Whatsapp
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?