İş Kamyonu (Kaya Kamyonu) Ehliyet Operatörlük Belgesi

İş Kamyonu (Kaya Kamyonu) Ehliyet Operatörlük Belgesi
24.01.2021
391

Diyarbakır‘da Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; İş Kamyonu İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası İş Kamyonu Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile İş Kamyonu Operatörlük Belgenizi Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile İş Kamyonu İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da İş Kamyonu İş Makinası Ehliyeti veya İş Kamyonu İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

İş Kamyonu Operatörlük Kursu‘na kaydolarak İş Kamyonu Operatörlük Belgesi alan kişiler İş Kamyonu kullanabilirler. İş Kamyonu kullanabilmek için İş Kamyonu Ehliyeti, İş Kamyonu Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma Fotokopisi
 • Sabıka Kaydı
 • Sağlık Raporu
 • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.

İş Kamyonu İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler
İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. İş Kamyonu İş Makinasını kullanabilmek için İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

İş Kamyonu Ehliyet Operatörlük Belgesi İş Kamyonu kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. İş Kamyonu Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler İş Kamyonu kullanamazlar.

İş Kamyonu Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

İş Kamyonu Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

İş Kamyonu Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve direksiyon sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

İş Kamyonu Ehliyet Operatörlük Belgesi İş Kamyonu kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler İş Kamyonu kullanamazlar.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

İş Kamyonu Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İş Kamyonu Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

İş Kamyonu Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

İş Kamyonu Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

İş Kamyonu Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Belge Başvurusu Yap!

  Whatsapp
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?