Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu

Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu Diyarbakır bölgesinde hizmet veren eğitim kurumudur. Kurulduğu günden bugüne Diyarbakır bölgesinde Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Ehliyet Operatörlük Belgesi hizmeti vermektedir.

“Kaliteli eğitim verilen en doğru eğitimdir” mottosuyla yola çıkmıştır. Engin tecrübe birikimlerini trafik toplumuna kazandıracağı yeni bireylere aktarmak amacıyla Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuza aday olarak kayıt olunabilmesi için kurulmuştur. Tecrübeli, deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile bölgesinde kısa zamanda en çok tercih edilen Ehliyet ve İş Makinası Operatörlük Kursu olmuştur. Ehliyet ve İş Makinası Operatörlük sınavlarında yakaladığı yüksek başarı oranı ile binlerce sürücü adayına ehliyet belgesi kazandırmış ve trafik toplumunda bilinçli sürücülerin oluşmasında zemin hazırlamıştır. Bugün Ehliyet ve İş Makinası Ehliyet Operatörlük sektörüne bakıldığında eğitim noktasında elde ettiği başarı ve yenilikçi yaklaşımları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu, Diyarbakır İş Makinası Ehliyet, Diyarbakır Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Ehliyet olarak çevresinde bilinmektedir. Kurulduğumuz günden bugüne iş makinası sürücü adaylarına kesintisiz ve doğru eğitimleri vermiş, daima yenilikçi ve modern eğitim ürünleri ile adaylarının beğenisini alarak derslerde teşvik ve motivasyonlarını arttırmıştır.

Trafik kültüründe eğitimin daima ön planda olduğu ve gerekliliğinin farkında olan Diyarbakır bölgesinde bulunan Ehliyet ve İş Makinası Kursumuz son model eğitim araçları ve simülatör araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş tekniklerini kazandırmıştır. Başkalarının haklarına ve önceliklerine özellikle de çevreye karşı trafikte özgüven kazanmış sürücülere yetiştirmeyi hedeflemiştir. Trafik kültüründe trafik adabı noktasında tüm adaylarını bilinçlendirmiştir.

Bizimle aynı duygu ve düşüncelere sahip ehliyetin sadece araç kullanmaktan ziyade toplumun bir parçası olduğunu düşünen ve yapılabilecek küçük hataların sonuçlarının hem kendi canları ile hem de başkalarının canlarına mal olacağını bilen, öğrenmek isteyen herkesi Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuza bekliyoruz.

Misyonumuz

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak adaylarımızın başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Adaylarımızın istek ve önerilerini dinleyip bunlara cevap vererek. Ehliyet ve İş Makinası Ehliyeti veren Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin eğitim hizmeti vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir Ehliyet ve İş Makinası Kursu olmak.

Vizyonumuz

En iyi iş ehliyet kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, lider bir Ehliyet ve Sürücü Kursudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka Ehliyet ve Sürücü Kursu olmak hedefimizdir.

Kalite Politikamız
  • Misyon ve vizyonumuzun her zaman takipçisi olacağız.
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayarak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
  • Herkesin kalite eğitimden sorumlu olduğu mutlu bir Ehliyet ve Sürücü Kursu eğitimi yaratacağız.
  • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
  • Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
  • Yeniliklere her daim açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  • Müşteri odaklılık ve sürekli kaliteli eğitim iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.
Whatsapp
Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?