Forklift Ehliyet Operatörlük Belgesi

Forklift Ehliyet Operatörlük Belgesi
24.01.2021
576

Diyarbakır‘da Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Forklift İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Forklift Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Forklift Operatörlük Belgenizi Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Forklift İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Forklift İş Makinası Ehliyeti veya Forklift İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Forklift Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Forklift Operatörlük Belgesi alan kişiler Forklift kullanabilirler. Forklift kullanabilmek için Forklift Ehliyeti, Forklift Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma Fotokopisi
 • Sabıka Kaydı
 • Sağlık Raporu
 • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.

Forklift İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler
Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. Forklift İş Makinasını kullanabilmek için Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

Forklift Ehliyet Operatörlük Belgesi Forklift kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Forklift Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Forklift kullanamazlar.

Forklift Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

Forklift Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

Forklift Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve direksiyon sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

FForklift Ehliyet Operatörlük Belgesi Forklift kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Forklift kullanamazlar.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Forklift Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Forklift Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

Forklift Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

Forklift Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Forklift Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

Forklift Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Belge Başvurusu Yap!

  Whatsapp
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?