Ekskavatör Ehliyet Operatörlük Belgesi

Ekskavatör Ehliyet Operatörlük Belgesi
24.01.2021
311

Diyarbakır‘da Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Ekskavatör İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Ekskavatör Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Ekskavatör Operatörlük Belgenizi Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Ekskavatör İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Ekskavatör İş Makinası Ehliyeti veya Ekskavatör İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Ekskavatör Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Ekskavatör Operatörlük Belgesi alan kişiler Ekskavatör kullanabilirler. Ekskavatör kullanabilmek için Ekskavatör Ehliyeti, Ekskavatör Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

 • Kimlik Fotokopisi
 • Diploma Fotokopisi
 • Sabıka Kaydı
 • Sağlık Raporu
 • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.

Ekskavatör İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler
Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. Ekskavatör İş Makinasını kullanabilmek için Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

Ekskavatör Ehliyet Operatörlük Belgesi Ekskavatör kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Ekskavatör Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Ekskavatör kullanamazlar.

Ekskavatör Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

Ekskavatör Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak Diyarbakır bölgesinde Çiçek Sürücü Kursu & Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

Ekskavatör Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve direksiyon sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

Ekskavatör Ehliyet Operatörlük Belgesi Ekskavatör kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Ekskavatör kullanamazlar.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Ekskavatör Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ekskavatör Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

Ekskavatör Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

Ekskavatör Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Ekskavatör Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

Ekskavatör Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Belge Başvurusu Yap!

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Diyarbakır İş Makinaları Operatörlük Kursu
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?